Кілійський транспортний коледж створений на базі Дунайського навчально-консультативного пункту КДАВТ в 2015 році і єструктурним підрозділом Державного університету інфраструктури та технологій
Наш навчальний заклад працює в м. Кілії з 1994 року, і за цей час напрацьований авторитет та накопичений достатній досвід у підготовці фахівців водного транспорту, які користуються попитом в нашому регіон та за його межами. За більше ніж 20 років роботи закладу випущено понад 3 тисяч молодших спеціалістів зі спеціальності «Експлуатація суднових енергетичних установок», «Судноводіння на морських шляхах», понад 1000 бакалаврів і спеціалістів зі спеціальності «Менеджмент» та «Облік і аудит». Прийом ведеться на конкурсній основі, що свідчить про необхідність та актуальність вказаних спеціальностей у регіоні.
Основні напрямки діяльності коледжу:
-
- культурно-освітня та навчально-методична діяльність;
-
- створення умов для всебічного розвитку особистості, розкриття її здібностей, поширення наукових знань серед населення, підвищення його загальноосвітнього та культурного рівня;
-
- забезпечення студентів належними умовами навчання та виконання навчальних програм по підготовці фахівців водної галузі.
-
В 2015 році отримана ліцензія для денної форми навчання, і учнівська молодь та батьки нашого району розглядають Кілійський транспортний коледж як можливість отримати спеціальність на місці.
Якісну підготовку студентів забезпечують 35 викладачів 60% лекційного курсу та практичних занять читається викладачами з вченими званнями та ступенями.
На сьогоднішній день в навчальному процесі використовується 20 персональних комп’ютерів (працює 2 комп’ютерних класи). Лабораторії обчислювальної техніки та службові кабінети об’єднані в єдину локальну мережу ІНТЕРНЕТ, через яку кожен студент має можливість виходу на сайт Академії (www.maritime.kiev.ua).
В коледжі працює бібліотека, навчальний фонд якої складає 8140 примірників. Створена електрона бібліотека. Всі спеціальності забезпечені навчальною літературою повністю. Конспекти лекцій з дисциплін, методичні вказівки – це власні розробки викладачів.
В перспективі коледж працюватиме в таких напрямках:
-
- зміцнення матеріально-технічної бази закладу;
-
- поповнення бібліотечного фонду навчальною та спеціальною літературою;
-
-відкриття нових спеціальностей, споріднених з існуючими.
